Наша місія

Подарувати майбутнє для наступних поколінь в Україні

У “Перспективі” ми віримо, що кожна людина заслуговує на життя, вільне від страху та руйнування війни. Ми прагнемо допомагати постраждалим від конфлікту за допомогою різноманітних ініціатив та програм. Наша увага зосереджена на наданні практичної підтримки тим, хто її найбільше потребує, включаючи сім’ї, які втратили близьких, людей, які отримали поранення, і тих, хто був вимушений покинути свої домівки.

Пожертвувати
маєте запитання?

Можливо Вас зацікавило?

Наша організація була заснована волонтерами із Львівської помісної церкви протестантського спрямування з метою надання допомоги та надії постраждалим від війни.

Під час війни наша увага зосереджена на наданні практичної підтримки тим, хто її найбільше потребує, включаючи сім’ї, які втратили близьких, людей, які отримали поранення, і тих, хто був вимушений покинути свої домівки.

Наші програми включають забезпечення нужденними їжею та притулком, підтримку навчання дітей, які постраждали від війни, а також надання медичної допомоги тим, хто отримав поранення під час конфлікту. Ми також надаємо емоційну та духовну підтримку тим, хто бореться з травмою та втратою.

Під час війни наш благодійний фонд спрямував свою діяльність на підтримку бойових підрозділів України у конфлікті, що триває. Жоден Українець не може стояти осторонь. Від перемоги залежить життя не тільки нас, але й наших дітей.

OUR CAUSES​

We Raise Money From All Over The World​

Приєднуйся до нашої місії подарувати майбутнє наступним поколінням В Україні​

Ми пишаємося тим, що маємо команду відданих волонтерів і прихильників, які віддані справі покращення життя тих, хто постраждав від конфлікту. Наша робота була б неможливою без щедрих пожертвувань окремих осіб і організацій, які поділяють нашу пристрасть до допомоги нужденним.

Приєднатися до команди Волонтерів

Дякуємо, що відвідали наш веб-сайт і вирішили підтримати нашу місію. Разом ми можемо змінити ситуацію та дати надію тим, хто постраждав від триваючого конфлікту.