Молодіжний табір “Частина Плану”

Церква “Виноградна Лоза” провела чудовий, корисний та захоплюючий табір з 17 по 23 липня, в якому взяли участь майже 100 людей. Він особливий був, адже зосереджений принести користь підліткам та молоді міста Львова, області, а також ВПО. Табірники мали можливість відвідати чудові майстер-класи, уроки англійської, Біблійні групи спілкування, квести, співали пісні та слухали історії трансформації людей біля вогнища, сценки та повчальні історії на вечірніх зустрічах. Частину програми готували волонтери з Чехії, Польщі, Англії та Румунії. Ці люди приїхали підтримати общини України у воєнний час. Учасниками табору були підлітки та молодь зі складними життєвими обставинами, сироти, напівсироти, ті, хто змушений покинути свої домівки та змінити своє середовище, школи, коледжі, чиї батьки воюють в ЗСУ.

Наша ціль була не лише дотувати путівки потребуючим, забезпечити повноцінне та смачне харчування та проживання, але й створити атмосферу прийняття, любові, миру і спокою. Ми говорили на актуальні теми, допомагали зрозуміти, що кожен є частиною великого плану Божого. Спілкування у малих групах допомогли розкритися підліткам та молоді, де вони (по)ставити запитання, які не можуть задати дорослим, говорили про свої болі і у відповідь чули підбадьорення, а не осуд.

Багато нових знайомств та стосунків було побудовано, багато особистих зціляючих розмов та спілкувань біля вогнища.

В день виїзду з табору більшість табірників, просто не хотіли їхати додому, а бажали продовження табору, а вдячні і задоволені діти — це найбільша міра похвали).

Ми дякуємо Богу, що змогли принести радість, веселість, мир та любов в цей важкий час.

В день виїзду з табору більшість табірників, просто не хотіли їхати додому, а бажали продовження табору, а вдячні і задоволені діти — це найбільша міра похвали).