Організація питної води у Львівському Військовому госпіталі (м.Винники)

Багато наших волонтерів проживає у м. Винники, містечко на 30 тис. осіб, і у нас є один із найбільших госпіталів, який облаштували для потреб військових! Один з працівників Госпіталю звернувся з потребою, про те, що не вистачає питної води для тих, кого кладуть в госпіталь! Оскільки літо було дуже жарке і поранених поступало все більше і більше, ми вирішили діяти! Закупили близько 20 пляшок на 19 літрів, знайшли поблизу госпіталю апарат з очистки води…

2 рази на тиждень наші волонтери набирали воду, і розносили по поверхах госпіталю! Щоп’ятниці та вівторка нами доставлялись бутлі з хорошою чистою водою, яка критично потрібна для відновлення організму після поранення. Щомісяця ми доставляли понад 1 тонну води.  Лікарі, воїни та ті, хто лікувались в Госпіталі були вражені, і дякували за нашу підтримку!

Нас завжди привітно зустрічали як працівники, так і пацієнти. Згодом виникла ідея встановлення системи очищення води. Налагодивши дозвільну документацію та отримавши відповідні документи, ми провели роботи і допомогли у закупівлі та встановленні системи. Велике благословіння та вдячність з боку потребуючих для нас обернулось також радістю.