Соціальний Денний центр 

Денний центр – це спільнота любові, прийняття та здорової атмосфери. Наш денний центр допомагає тим, хто цього потребує. Діти з багатодітних сімей, діти ВПО, діти без батьків, діти з залежними батьками та діти-сироти знаходять нових друзів, вчаться бути кращою особистістю, навчаються соціальних навичок, їм допомагають із домашніми завданнями. 

Вік наших учасників 6-14 років.

За часів війни до нас приєдналися діти-переселенці, для яких ми стали найближчими друзями та майже рідними. Оскільки їм важко було покинути домівки, важко адаптуватися в новому місті, вони відчувають себе чужими і часто мовчать і закриваються. Ми допомагаємо цим дітям освоїтися на новому місці, знайти нові знайомства, забезпечити їх всім необхідним, щоб вони відчули себе у безпечному середовищі. 

Ми хочемо допомогти дітям полюбити навчання і запалити в них вогонь до знань. Перекуси, активні ігри, уроки, християнське виховання, екскурсії, пікніки, свята – усе працює для нашої мети. Ми також виховуємо в дітях відчуття співчуття та турботи про інших. Тому ми відвідували притулки для тварин, де могли вигуляти собак,  евакуйованих з гарячих точок. 

Наша мета – дружбою, через майстер-класи на основі християнських цінностей впливати на дітей та підлітків, щоб виросло здорове, надійне, успішне, ефективне нове покоління.